Joomla project supported by everest poker review.

Other languanges / Українська / ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТАНЦЮ

 

 

 

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТАНЦЮ

29 квітня 2017
www.danceday.cid-portal.org

 

Цього року Міжнародна Танцювальна Рада CID об’єднує сили зі Світовою Продовольчою Програмою (WFP) з метою створення проекту «Танець подолає голод ( "Dance to Zero Hunger"), який пропагує здорове харчування через танці та освіту. WFP забезпечує їжею 80 мільйонів людей у 80 країнах світу: wfp.org
Здорове харчування та танці є нероздільним поняттям, що сприяють здоровому способу життя. Ми хочемо заохотити до здорового харчування і зробити свій внесок у боротьбі з голодом по цілому світу. 
Школи зможуть створити невеличкі танцювальні програми для дітей, мета яких показати роль здорового харчування і наголосити на потребі підтримки здорового способу життя. Молоді танцюристи матимуть змогу навчатися і бути сертифікованими після проходження 150 годин занять танцю.

Танцювальні школи, що є учасниками події зможуть поставити танець, в якому вони привертають увагу до значення здорового харчування і до необхідності боротьби з голодом, показ відбудеться в рамках святкування Міжнародного Дня Танцю (29 квітня) і Світового Дня Продовольства (16 жовтня). WPF, CID і ЮНЕСКО розпочнуть співпрацю з рекламної кампанії та заходу у Парижі.

Проект заохочує до здорового харчування, служить освітнім засобом, який навчає дітей значенню здорового харчування, сприяє професійним можливостям і ставить за мету боротьбу і цілковите знищення голоду силою танцю.

Алкіс Рафтіс
Президент Міжнародної Танцювальної Ради
CID, ЮНЕСКО, Париж

 

line pattern

 

 

 

1. Офіційне звернення з нагоди Міжнародного Дня Танцю надсилається понад 100 тис. фахових танцюристів у 200 країнах світу. Повідомлення перекладається на десятки мов. Просимо перекласти це звернення на державну мову країни, яку Ви представляєте і надіслати до інших танцювальних організацій та поширити серед преси. Рекомендації можна знайти на www.danceday.cid-portal.org.


2. Міжнародний День Танцю, що відбувається щороку 29 квітня, і затверджений Міжнародною Танцювальною Радою CID 1982 року, має на меті привернути увагу до мистецтва танцю. День відзначається мільйонами танцюристів у цілому світі. У цей день, танцювальні школи, організації, фахівці з танцю і навіть аматори влаштовують заходи, в яких вони звертаються до нової для них аудиторії.

- CID це офіційна організація, що охоплює усі види танцю з усіх країн світу.
- Її члени – це видатні федерації, асоціації, школи, компанії та діячі в сфері танцю з понад 170 країн світу.
- Ця організація була заснована 1973 в рамках ЮНЕСКО, штаб-квартира якої базується у Парижі.
- CID є офіційним партнером ЮНЕСКО, Організації об’днаних націй з питань освіти, науки і культури.


International Dance Council - Conseil International de la Danse
CID c/o UNESCO, 1 rue Miollis, FR-75732 Paris 15, France
Tel. +33 1 4568 4953 Mob. +33 6 1155 3111
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.        www.cid-portal.org    

 

 

 

 

Dance Day        يوم الرقص       Journée de la Danse       舞蹈日       Día de la Danza       День Танца 

a program of the International Dance Council CID at UNESCO
the official organization for Dance world wide
www.cid-portal.org    www.cid-world.org

Monday the 19th. Design by JoomlaTemplateMaker.