Joomla project supported by everest poker review.

Other languanges / Українська / Підготовка та ідеї

 

 

 

Підготовка та ідеї

ПІДГОТОВКА ДО ДНЯ ТАНЦЮ
www.danceday.cid-portal.orgВже починаючи з 1982, щороку 29 квітня, міжнародна спільнота танцюристів та аматорів святкує День Танцю, ініційований Радою CID.

Нижче знайдете перелік вказівок та рекомендацій щодо організації святкування Дня Танцю, запропонований Міжнародною Радою Танців. Інформація особливо буде цікавою тим, хто працює у сфері танцю, а саме хореографам, груповим лідерам, журналістам, дослідникам, постачальникам, організаторам і т.д.

Мета
Основною метою заходів приурочених до Дня Танцю є бажання привернути увагу широкої аудиторії до танцювального мистецтва. Особливий акцент робиться на людей, що не мають зв’язку з танцями у повсякденному житті.

Заходи
Події приурочені до Дня Танцю можуть мати вигляд спеціальних виступів, відкритих уроків, лекцій, виставок, статей у газетах та журналах, танцювальних вечорів, радіо та телевізійних програм, вуличних шоу, парадів і т. ін.

Організатори
Заходи до Дня Танцю переважно влаштовуються танцювальними компаніями, аматорами, школами, асоціаціями та іншими закладами, що діють у сфері танцю. Якщо є така змога, радимо організовувати події у співпраці з нетанцювальними закладами, такими як: урядові відомства, загальноосвітні школи, органи місцевої влади, комерційні підприємства та профспілки.

Тематика
Організатори діють на свій розсуд при виборі тематики заходу. Проте подбайте про те, щоб включити загальну інформацію про мистецтво танцю, його історію, його роль для суспільства, його універсальну природу. Для цього на допомогу можуть прийти короткі промови, згадки під час програми чи навіть друковані матеріали. Додаючи цей аспект, Ви робите заходи присвячені святкуванню Дня Танцю особливими і відрізняєте від тих подій, що відбуваються в інший час.
Прочитайте вірша чи уривок твору відомого письменника, або цитату видатної особи.

Координація
Аби досягти гарантованого успіху, розпочніть завчасну підготовку.
Обов’язково повідомте ЗМІ про наближення події, проінформуйте організації, що займають провідне становище на регіональному та національному рівні про необхідність опублікувати перелік заходів приурочених до Дня Танцю.
Рекомендуємо вхід на свято зробити безкоштовним або через запрошення. Запрошуйте саме тих гостей, які зазвичай такі заходи не відвідують.

Розташування
Заохочуємо проводити заходи у нових місцях, таких як: парки, площі, торгово-розважальні центри, фабрики, дискотеки, школи, стадіони і т. ін.
Подія влаштована в оригінальному місці лише підкреслить той факт, що вона присвячена величезній міжнародній сім’ї танцюристів.

Алкіс Рафтіс
Президент Міжнародної Танцювальної Ради CID

 line pattern

ІДЕЇ ДО ДНЯ ТАНЦЮ
www.danceday.cid-portal.orgМіжнародний День Танцю (29 квітня) відзначають мільйони танцюристів по цілому світу. Започаткований у 1982 і координований CID, захід не пов’язаний з жодним конкретним видом танцю.


У додаток до наших документів "Підготовка до Дня Танцю" і "Щорічне Офіційне Звернення", ознайомтесь з переліком ідей для цього особливого дня. Ми хочемо впевнитися, що число людей на планеті, які практикують танці, дивляться танці і мислять танцем невпинно зростає.

1. Постановки
Подбайте, щоб постановка відрізнялась від Вашої звичної: внесіть зміни у зміст виступу, змініть місце проведення, вид реклами або виконавців постановки.


2. Уроки
Змініть навчальний підхід: проводьте безперервні доступні усім уроки; навчайте новачків (діток, стареньких, людей з вадами, перехожих і т. ін.) у нових місцях (дитячих садках, супермаркетах, на фабриках, у в’язницях, лікарнях, казармах і т. ін.).


3. Лекції
Роз’яснюйте танець: зазвичай люди звикли дивитися танці або лише танцювати, однак вони рідко мислять танцем. Розповідайте про нього або запрошуйте доповідачів з різних сфер (істориків, письменників, журналістів, художників, музикантів, політиків і т.д.), які можуть краще ознайомити з мистецтвом.


4. Виставки
Ви можете виставляти колекції костюмів, фотографій, аксесуарів, листівок, поштових марок, плакатів, книжок або колекції робіт Ваших танцюристів чи студентів.


5. Статті
Пишіть статті і надсилайте їх до друку у журнали та газети. Звертайтесь до журналістів з проханням написати статтю про Вас, Ваші роботи та ідеї. Пишіть вірші, створюйте блоги, використовуйте соціальні мережі щоб поширювати новини, фото, відео про подію.


6. Програми
Співпрацюйте з радіо та телевізійними станціями щоб презентувати Вашу програму.


7. Паради
Паради є особливо популярними, так як збирають чимало глядачів. Існує три типи: a) Безперервна хода і одночасний танець ансамблів b) Кількахвилинний одночасний танець колективів, спільна хода, повторний танець. c) Колективи танцюють на платформах, які везуть автомобілі.


Для організації парадів чи інших заходів Секції CID мають бути у тісній співпраці з місцевим органами влади.


8. Декорації
Громадські місця декоруються залежно від теми танцю, в тому числі фасади будинків і вітрини крамниць. Щоб заохотити власників крамниць до співпраці, запропонуйте їм взяти участь у змаганні з найкращих декорацій.


9. Політика відкритих дверей ЮНЕСКО 
День Танцю для усіх. Жодних авторських прав, виняткових прав чи пріоритетів. Члени CID ініціюють святкування, решті пропонують доєднатися. День Танцю звертається до кожного: танцюристів та нетанцюристів, аматорів та фахівців, до молодих та старих, приватних підприємств та державних установ.Алкіс Рафтіс
Президент Міжнародної Танцювальної Ради
CID, ЮНЕСКО, Париж

 

 

 

 

 

 

 

 

Dance Day        يوم الرقص       Journée de la Danse       舞蹈日       Día de la Danza       День Танца 

a program of the International Dance Council CID at UNESCO
the official organization for Dance world wide
www.cid-portal.org    www.cid-world.org

Saturday the 13th. Design by JoomlaTemplateMaker.